معرفی

about-us-2
about-us

رزا خورشیدی مشاورارتباط، ازدواج و خانواده دارای پروانه تخصصی کار در ایالت ماساچوستز امریکا از AAMFTبه شماره 1526 است. تمرکز کار وی روی ارتباطات عاطفی بین زوج ها، والد و فرزند، خواهر و برادران و کلا ارتباطات انسانی میباشد.
رزا خورشیدی دوره های لیسانس و فوق لیسانس خود را در شیراز گذراند. وی پس از پنج سال آموزش خانواده در مهدکودکهای مختلف شیراز، در سال 1380 مرکز مشاوره به پویان را با کادر تخصصی بانوان تاسیس کرد و به ارائه طیف وسیعی از خدمات به خانواده های استان فارس پرداخت. از جمله مهمترین آنها کارگاه آموزشی دو روزه “خورشید خانه ات باش” بود که در طول یکسال ده هزار بانوی خانه دار در سراسر استان فارس را تحت آموزش قرار داد. این کارگاه در سطح ملی مورد توجه و تشویق قرار گرفت. طی این برنامه، خانمهای خانه دار برای اولین بار تحت یکسری آموزشهای روانشناختی، اقتصاد، مدیریت، تغذیه و ارتباطات قرار میگرفتند تا به آموختن هرچه بیشتر و جستجوی منابع خارج از خانه تشویق شوند.
خانم خورشیدی در اوج موفقیت مرکز مشاوره به پویان، به همراه فرزندانش در سال 1388 به امریکا مهاجرت کرد و مدرک مشاوره ازدواج و خانواده خود را از دانشگاه UMb دریافت کرد. وی اولین ایرانی بود که در ایالت ماساچوستز و کل منطقه نیوانگلند به اخذ پروانه تخصصی LMFT نائل آمد.
LMFT: Licensed Marriage And Family Therapist